ul. Parkowa 20, 86-300 Grudziądz +48 790 272 633 kontakt@dmuchamy.com.pl Pracujemy: Pon-Piątek: 8:30-20.00

Uzupełnianie izolacji - naprawa

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w uzupełnianiu izolacji w skosach , ściankach kolankowych lub  ślepych stropach – wszędzie tak gdzie bez demontażu suchej zabudowy nie można układać tradycyjnej wełny.


Skosy, czyli pochyłe powierzchnie, takie jak stropy skośne czy ściany poddasza, mogą być trudne do odpowiedniego izolowania ze względu na swoją specyficzną konstrukcję. Jednak właściwie wykonana izolacja wdmuchiwana w tych obszarach może znacznie wpłynąć na zmniejszenie strat ciepła ( potrafimy zlikwidować od 80-100%  mostków termicznych), co przełoży się na niższe rachunki za energię i bardziej komfortowe warunki wewnątrz budynku.

Czym się kierujemy przy oględzinach i wycenie?

  • Wybór odpowiedniego materiału: wełna celulozowa Ekovilla, granulat wełny Paroc, granulat wełny szklanej URSA lub granulatu styropianowego. Piana PUR nie nadaje się do tego typu prac , ze względu na brak kontroli nad materiałem!
  • Dokładne pomiary: Zanim przystąpimy do uzupełniania izolacji, dokładnie mierzymy przegrody i przedstawiamy wycenę naprawy izolacji klientowi

Na podstawie setek napraw, które wykonaliśmy WIEMY, że nie ma dwóch takich samych poddaszy i do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. Większość napraw odbywa się bez demontażu suchej zabudowy przez siatkę ( serię ) otworów przez które pod cieśnieniem jest wpuszczany materiał izolacyjny wypełniając puste przestrzenie i uszczelniając termicznie poddasze.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
 - zdjecie nr: 8
 - zdjecie nr: 9
 - zdjecie nr: 10
 - zdjecie nr: 11
 - zdjecie nr: 12
 - zdjecie nr: 13
 - zdjecie nr: 14
 - zdjecie nr: 15
 - zdjecie nr: 16
 - zdjecie nr: 17
Potrzebujesz darmowej wyceny?
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Nasz adres
ul. Parkowa 20,
86-300 Grudziądz