Naprawa izolacji – uzupełnienie

Naprawa izolacji termicznej to niełatwe zadanie. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy narzędzia do pełnej diagnostyki – badanie kamerą termowizyjną – oraz naprawy izolacji od strony dachu lub od wewnątrz budynku. Ten pierwszy przypadek jest możliwy, gdy na dachu mamy dachówki. Kiedy mamy blacho dachówkę naprawy dokonujemy od wewnątrz.

Naprawa izolacji termicznej – zdjęcia

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Mamy sprzęt i wiedzę, aby naprawić praktycznie większość uszkodzeń i wad technologicznych bez demontażu suchej zabudowy. Poczujesz komfort cieplny na poddaszu już po kilku godzinach od zakończenia naszych prac. Gwarantujemy szybkie rozwiązanie twojego problemu. Jesteśmy elastyczni czasowo i nasze prace wykonujemy także w weekendy.

Każdą tego typu pracę kalkulujemy indywidualnie w zależności od ilości materiału, ilości dni roboczych i kosztów transportu. Inwestor dostaje fakturę VAT i 3 letnią gwarancję na wykonaną przez nas usługę.

Jakimi materiałami wykonywana jest naprawa izolacji poddasza?
Głównie ze względu na właściwości materiału i na ilość miesca pod regipsem naprawy izolacji dokonujemy przy pomocy Celulozy Isocell. Nieszczelności na stropach, duże pustki za ściankami kolankowymi natomiast uzupełniamy za pomocą granulatów wełny.
Jeżeli masz problem z szybkim wychładzaniem się poddasza, skontaktuj się z nami, a na pewno ci pomożemy!