Docieplanie stropodachów

Docieplanie stropodachów to nasza specjalność!
W Polsce jest wiele bloków (kamienic,domów), których dach jest wykonany w technologii stropodachu wentylowanego. Jest to element konstrukcyjny, który jest bardzo trudny do docieplenia tradycyjnymi metodami. Dysponujemy odpowiednim sprzętem aby pneumatycznie wtłoczyć granulat wełny lub celulozę w taką przegrodę budowlaną.

Dlaczego wentylacja jest tak ważna?
Samo docieplanie stropodachów granulatem obróci się na marne jeżeli nie zapewnimy odpowiedniej wentylacji takiej przegrody. Prawidłowa wentylacja to taka, kiedy warstwa izolacyjna będzie w pełni wentylowana i będzie następowała odpowiednia wymiana powietrza, aby nie doprowadzać do wytrącania się wilgoci.

Gdzie i jak działamy?
Działamy na terenie całego kraju. Każdy stropodach do docieplenia analizujemy pod kątem grubości warstwy i niezbędnej wentylacji. W dachu robimy otwory technologiczne, równomiernie wtłaczamy materiał izolacyjny, montujemy kominki wentylacyjne i zabezpieczamy ponownie otwory techniczne.

Co odróżnia nas od innych firm?
Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za wykonywane prace. Wystawiamy fakturę VAT i 3 letnią gwarancję na nasze prace. Posiadamy niezbędne ubezpieczenia i do oświadczenie w zabezpieczeniu placu budowy przez co nie stwarzamy niebezpieczeństwa dla mieszkańców. Nasze prace wykonujemy szybko, przez co nie są uciążliwe dla lokatorów.

Mamy specjalną ofertę promocyjną dla spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych oraz zrzeszeń nieruchomości.
Zadzwoń lub napisz aby uzyskać szczegóły