Badania termowizyjne

Dlaczego warto skorzystać z usługi termowizji? Dlatego, że termowizja to jedna z najlepszych metod sprawdzenia jakości izolacji termicznej bydynków. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowaną ekipą inżynierską do praktycznej analizy termogramów i podejmowania określonych kroków w celu poprawy jakości izolacji – naprawa izolacji.

Pracujemy na profesjonalniej kamerze firmy TESTO, jesteśmy w stanie wykonywać termogramy zarówno od wewnątrz , jak i od zewnątrz.

Co możemy zbadać przy pomocy kamery termowizyjnej?
Wycieki i zatory instalacji sanitarnych
Nieszczelności termiczne okien,drzwi itp
Mostki termiczne
Wady konstrukcyjne budynków
lokalizowanie przebiegu instalacji CO i CWU w podłogach, ścianach i sufitach
Wyszukiwanie zawilgoceń technologicznych i tych związanych z wyciekami

Dla kogo jest termowizja?

Płacisz ogromne rachunki za ogrzewanie, prąd, klimatyzację? Uważasz że Twoje rachunki są zdecydowanie za wysokie ? Musisz przeprowadzić termomodernizację swojego domu?Chcesz podnieść wartość swojego domu przy sprzedaży ? Chcesz skontrolować wykonanie docieplenia domu ? Planujesz zakup domu lub mieszkania ?

Proponujemy Ci najnowocześniejszą metodę pomiaru rozkładu temperatury na powierzchni badanego obiektu – badanie termowizyjne. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jaki jest stan ocieplenia Twojego domu i instalacji elektrycznych. Możesz poznać jakość wykonania izolacji termicznych, stan przewodów kominowych oraz wiele innych parametrów obiektu, który przysparza Ci problemów, nie tylko finansowych… Dzięki nam masz gwarancję skuteczności i szybkości. Zamów już dziś pomiar termowizyjny, który odpowie na pytania, jakie sobie zadajesz i pozwoli Ci wyeliminować przyczyny Twoich kłopotów!